Časté dotazy

Ano, přijímáme nejběžnější typy karet:  VISA, Visa elektron, Masterdard a Maestro.

Penzion bohužel vlastní parkoviště nemá. Je to daň za to, že budete bydlet přímo v historickém centru města. K penzionu nicméně můžete přijet autem k vyložení a naložení věcí a my Vás pak rádi navedeme na nedaleké bezplatné městské parkoviště, kde můžete svého plechového miláčka bez obav zanechat. A nebojte se, je to jen 3 minuty pěšky:-)

Ubytovat se u nás můžete od 14:00 do 22:00. Pokud byste se potřebovali ubytovat dříve nebo později, zkuste nám napsat nebo zavolat, pokud to bude možné, pokusíme se Vám vyjít vstříc.

Přímo u nás snídaně nezajišťujeme, ale můžeme Vám domluvit snídaně v nedalekém penzionu (cca 150 metrů od nás). Případně můžete využít množství cukráren, kaváren a pekáren, které jsou v okolí penzionu.

Z vlastní zkušenosti víme, že po náročném dni se občas člověk potřebuje jen tak natáhnout na postel a dát si čaj nebo kávu. Proto je u nás standardně na pokoji varná konvice a čaj a káva zdarma.

Na každém pokoji najdete čistě povlečené postele, dva ručníky pro každého, WC se sprchovým koutem, televizi, ledničku, varnou konvici, čaj a kávu a jako malou pozornost na uvítanou pro každého malou čokoládku.

KONTAKT