previous arrow
next arrow
Slider
Fotogalerie vašeho ubytování
Jak lépe si udělat představu o ubytování, které plánujete, než-li prohlídkou fotografií pokojů a jejich vybavení. Nahlédněte do naší galerie, kterou jsme pečlivě vybrali tak, aby jste viděli vše důležité a potřebné pro správné rozhodnutí. Najdete zde fotografie všech pokojů z těch nejdůležitějších úhlů, uděláte si představu jak o nově zrekonstruovaných koupelnách , tak o místě, kde budete vychutnávat naši delikátní českou kuchyni.

OHLASY zákazníků NA UBYTOVÁNÍ

Jsou pro Vás zkušenosti ostatních zákazníků důležité a směrodatné? Pro nás rozhodně ano, a proto jsme Vám vybrali ty, které Vás mohou oslovit a pomoci s rozhodnutím zavítat do našeho rodinného penzionu. Věříme, že léty ověřená kvalita dostatčným počtem zákazníků má pro Vás vypovídající hodnotu a pomůže s Vaším rozhodnutím se k nám podívat.
Čtěte dál...

Příjemné ubytování

Vybavení, všude čistota a krasná koupelna.

Velmi dobré

Velmi čisté, moderní a hezké ubytování kousek od centra města.
kontakt

KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám a sledujte nás na sociálních sítích, jako je facebook a instagram - pomůžete tak k zvýšení povědomí nejn o penzionu U Lucerny, ale i o překrásném městě Jindřichův Hradec, které rozhodně stjí za to navštívit.

Máte návrh či doporučení, jak zlepšit obsah našich stránek? Vidíte potenciál, jak učinit pobyt ještě lepším? Budeme rádi za Vaše návrhy na zlepšení a zpětnou vazbu, protože pomůžete nejen nám ale i všem, kteří Vás budou s ubytováním v penzionu U Lucerny následovat.