MODERNÍ A NOVĚ ZAŘÍZENÉ POKOJE

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

POKOJE PENZIONU

 Levné ceny pokojů v Jindřichově Hradci po celý rok pro každého. Celková kapacita penzionu U Lucerny je 14 lůžek. Nabízíme levné ubytování ve čtyřech nově zrekonstruovaných útulných pokojích. Pokoje jsou moderně a stylově vybaveny s důrazem na komfort a pohodlí. Každý pokoj je vybavený vlastní koupelnou se sprchovým koutem, LCD televizorem, ledničkou a nápojovou sadou na přípravu čaje a kávy.

Pokoj ubytování v penzionu v centru Jindřichova Hradce

Zamluvte si útulný pobyt a vychutnejte si náležitě Váš zasloužený komfort. Kromě LCD televizoru a rychlého Wi-Fi připojení s ostatními náležitostmi si prostorách penzionu důkladně odpočinete v pohodlných a světlých ložnicích. Centrální poloha penzionu a situování pokojů jim propůjčuje dostatek světla a klid pro váš ničím nerušený pobyt.

Pokoj ubytování v penzionu v centru Jindřichova Hradce

Na ubytování v našem historickém penzionu budete jiště dlouho vzpomínat. Skloubení původní architektury penzionu a barevné sladění místností vám dodá pocit, že jste se ocitli v moderní minulosti. Hned při prvním vkročení do penzionu vás tato souhra utvrdí v tom, že jste si vybrali správně, pohladí Vás na duši a mile přivítá.

Pokoj ubytování v penzionu v centru Jindřichova Hradce

Firemní setkání i obchodní jednání u nás najdou uplatnění. Z pokojů sálá klid a pohodlí pro vaši práci, ale i relax. Váš každodenní výkon můžete podpořit výbornou restaurací se zahrádkou, situovanou přímo v prostorách penzionu.

ČÍSLA & fakta
Zajímavá čísla, která by Vás mohla zajímat, nebo zaujmout...
0
metrů čtverečních na pokoj
0
schodů do Vašeho pokoje
0
pokoje k dispozici pro Vás

reference zákaznků

čisté a útulné

Čisté pokoje i penzion, klidné prostředí, super obsluha v restauraci, která pobyt zpříjemní gastronomickým zážitkem, na který nezapomenete.

NAPROSTO VÝJIMEČNÉ

Krásné ubytování v ulici tak tiché, že jsme ráno zaspali. Pohodlné postele i nadýchané peřiny, vše nové, čisté. Poměr cena / výkon super.

Informace o cenách

Pokoj standard

1 osoba

2 osoby

3 osoby

4 osoby

1.10. - 31.5.

790,- Kč

990,- Kč

1190,- Kč

1390,- Kč

1.6. - 30.9.

990,- Kč

1190,- Kč

1390,- Kč

1590,- Kč

Příplatek za apartmán s kuchyňkou: dtto + 100,- Kč

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

kontakt