poptávkový formulář rezervace

Poptávkový formulář rezervace ubytování v penzionu U Lucerny slouží k dotazu na dispozici pokojů ve Vámi zvoleném datu příjezdu a odjezdu. Máte nějaká speciální přání, dotazy či požadavky před Vaším příjezdem do penzionu? Neváhejte je, prosím, připsat do formuláře k poptávce.

Tešíme se na Vás...

OHLASY hostů

Co je před rezervací Vašeho pobytu v Jindřichově Hradci důležité, jsou reference a zkušenosti zákazníků, kteří se v našem penzionu ubytovali před Vámi. Přečtěte si pečlivě jejich ohlasy na našich internetových stránkách, ať si sami můžete udělat představu o tom, co naši hosté nejvíce vyzdvihují a oceňují na penzionu U Lucerny. Pevně věříme, že i Vy si odnesete pozitivní zkušenost a příjemný pocit a nebudete litovat Vašeho pobytu v tomto městě.

Čtěte dále a zašlete nám Váš vyplněný poptávkový formulář...

Naprosto výjimečné

Ochotný personál. Přizpůsobení se dřívějšímu příjezdu. Výborná restaurace přímo v penzionu.

skvělá cena

Moderně zařízený pokoj s krásnou koupelnou, k dispozici fén, konvice, čaj i káva, lednice a televize, vše čisté a příjemná slečna při příjmu. Možnost platit kartou, parkování za rohem.
kontakt

KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám a sledujte nás na sociálních sítích, jako je facebook a instagram - pomůžete tak k zvýšení povědomí nejn o penzionu U Lucerny, ale i o překrásném městě Jindřichův Hradec, které rozhodně stojí za to navštívit.

Máte návrh či doporučení, jak zlepšit obsah našich stránek? Vidíte potenciál, jak učinit pobyt ještě lepším? Budeme rádi za Vaše návrhy na zlepšení a zpětnou vazbu, protože pomůžete nejen nám ale i všem, kteří Vás budou s ubytováním v penzionu U Lucerny následovat.